SDH Sobělice | Pohybové aktivity pro děti

Sobělické 60 – 2024

Včerejší akce v běhu na 60 metrů s překážkami, kterou pořádalo SDH Sobělice pro ostatní hasičské sbory, byla obrovským úspěchem! Na akci se sešli závodníci z různých koutů regionu, aby změřili své síly a předvedli své dovednosti v této náročné disciplíně.

Atmosféra byla skvělá a sportovní duch byl cítit na každém kroku. Závodníci museli překonávat nejen svou fyzickou kondici, ale také různé překážky, které testovaly jejich obratnost, rychlost a týmovou spolupráci. Diváci podporovali své favority a vytvořili tak nezapomenutelnou kulisu pro všechny soutěžící.

Gratulujeme všem, kteří se zúčastnili a zvládli náročnou trať! Zvláštní poděkování patří SDH Sobělice za skvělou organizaci a vytvoření tak skvělého sportovního zážitku. Těšíme se na další podobné akce a doufáme, že se opět sejdeme v hojném počtu.

Výsledky zde: